Ustawienia

deszcz

VI Tomaszowskie Targi Pracy i Edukacji

Ocena 0/5

W piątek, 22 marca 2024 roku, w hali sportowej Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 3 im. Jana Pawła II w Tomaszowie Mazowieckim odbyły się VI Tomaszowskie Targi Pracy i Edukacji.

Na zdjęciu: uczestnicy VI Tomaszowskich Targów Pracy i Edukacji, które odbyły się w piątek, 22 marca 2024 roku, w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 3 w Tomaszowie Mazowieckim,

Katarzyna Banaszczak – dyrektor ZSP nr 3 powitała zaproszonych na Targi gości, wśród których byli między innymi: Mariusz Węgrzynowski – Starosta Powiatu Tomaszowskiego - organizator Targów, Janusz Ciesielski – radny Sejmiku Województwa łódzkiego, Wacława Bąk – Przewodnicząca Rady Powiatu Tomaszowskiego, Leszek Ogórek – Wicestarosta Powiatu Tomaszowskiego, Elżbieta Łojszczyk, Michał Czechowicz i Marek Kubiak – członkowie Zarządu Powiatu Tomaszowskiego, Leon Karwat – Przewodniczący Komisji Edukacji, Kultury i Sportu Rady Powiatu Tomaszowskiego, Marek Kociubiński – radny Rady Powiatu Tomaszowskiego, Beata Stańczyk – Naczelnik Wydziału Oświaty i Sportu, Łukasz Cerazy – zca Naczelnika Wydziału Oświaty i Sportu. Powitała dyrektorów szkół, które wystawiały swoje stoiska, zakładów pracy i organizacji, wystawiających stoiska, uczniów szkół ponadpodstawowych, którzy prezentowali swoje szkoły i uczniów ósmych klas szkół podstawowych, dla których Targi zostały zorganizowane.

Współorganizatorami Targów byli: Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim, Ochotnicze Hufce Pracy Nad Targami honorowy patronat objęli - Grzegorz Schreiber – Marszałek Województwa Łódzkiego i Marcin Witko – Prezydent miasta Tomaszowa Mazowieckiego.

Zorganizowany został konkurs na najlepsze stoisko. W kategorii szkoły ponadpodstawowe zwyciężyło stoisko Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 3, gospodarza Targów. Czek o wartości 2500 złotych Mariusz Węgrzynowski wręczył Katarzynie Banaszczak – dyrektor ZSP nr 3.