Posiedzenie Komisji Bezpieczeństwa i Porządku oraz Powiatowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego
Dziś obyło się posiedzenie Komisji Bezpieczeństwa i Porządku oraz Powiatowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego z udziałem służb mundurowych, straży, inspekcji z terenu Powiatu Tomaszowskiego.
Obradom przewodniczył Dariusz Kowalczyk Starosta Tomaszowski.
Omówiono następujące zagadnienia:
- przygotowanie służb, inspekcji i straży do zapewnienia bezpieczeństwa na terenach rekreacyjnych powiatu
- sytuacja epizootyczna na terenie powiatu
- analiza bezpieczeństwa publicznego za okres ostatnich 5 miesięcy.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za merytoryczną dyskusję oraz zaangażowanie na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców naszego powiatu.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!