Ustawienia

pochmurno

Muzyczna zapowiedź lata w Tomaszowie

Ocena 0/5

Powiatowe Centrum Animacji Społecznej organizuje VII Integracyjny Konkurs Piosenki
pn. "Tomaszowskie Lato 2024". Konkurs ma na celu wspieranie, inspirowanie i popularyzowanie twórczości osób utalentowanych muzycznie oraz stworzenie możliwości zaprezentowania się przed szeroką publicznością. W konkursie mogą wziąć udział  dzieci, młodzież i dorośli.

Pierwszy etap konkursu odbędzie się on-line. Uczestnicy mailowo muszą przesłać niezbędne dokumenty rejestracyjne oraz link do nagrania zamieszczonego

w serwisie YouTube, oznaczonego jako  „publiczny” i „niepubliczny”. Link ten musi być aktywny do końca trwania konkursu, a więc do Koncertu Finałowego, który odbędzie się 4 czerwca w sali widowiskowej PCAS-u.

- Już po raz drugi konkurs będzie podzielony na dwa etapy. W pierwszym komisja przejrzy i przesłucha nagrania nadesłane przez uczestników i wyłoni do prezentacji na żywo po 10 osób z każdej kategorii – mówi Dorota Ignasiak, dyrektor placówki. – W ubiegłorocznej edycji świetnie się to sprawdziło organizacyjnie. Do drugiego etapu przechodzi ok. 10 osób z każdej kategorii i przesłuchania finałowe odbywają się jednego dnia. Konkurs z roku na rok zyskuje na popularności, napływają do nas zgłoszenia z całego kraju, z różnych jego zakątków i przez te 6 poprzednich lat mocno już się zakorzenił wśród ogólnopolskich wydarzeń muzycznych. Jego organizacja daje nam dużo radości, ale też mam wrażenie, że gromadzi on coraz to zdolniejszych uczestników, dla których nasza scena okazuje się przyjazna. Mam nadzieję, że tak też będzie w tym roku. Czekamy na nagrania do 17 maja i zapraszamy serdecznie do udziału w jedynym w swoim rodzaju Tomaszowskim Lecie 2024.

Regulamin i karta zgłoszeniowa dostępne są na naszej stronie www.pcastm.pl. Przesłuchania oraz Koncert Laureatów odbędą się 4 czerwca 2024 r. Początek o godz. 9.00. Zapraszamy serdecznie.

Na zdjęciu: plakat informujący o VII Integracyjnym Konkursie Piosenki  pn. "Tomaszowskie Lato 2024”, organizowanym przez Powiatowe Centrum Animacji Społecznej w Tomaszowie Mazowieckim,