Powiat Tomaszowski

XXXII Ogólnopolska Olimpiada w Boksie Młodzieży w Sportach Halowych - Łódzkie 2026

Ocena 0/5

W Centralnym Ośrodku Sportu - Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Spale zakończyły się kilkudniowe zmagania najlepszych młodych pięściarzy i pięściarek z całej Polski o tytuły Mistrzów Polski w ramach XXXII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sportach Halowych - Łódzkie 2026.

W mistrzostwach udział wzięło aż 156 zawodniczek i zawodników, którzy stoczyli zacięte pojedynki w 25 kategoriach wagowych.

W dekoracji Mistrzów wzięli udział Dariusz Kowalczyk Starosta Tomaszowski, Wicestarosta Sławomir Żegota oraz Członek Zarządu Powiatu Grzegorz Glimasiński.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom, medalistom i mistrzom!    Dziękujemy za sportowe emocje, walkę w duchu fair play  i niezapomniane widowisko!

Galeria zdjęć

Starosta i Wicestarosta ze zwycięzcami na podium Widok ringu z góry Wicestarosta wręcza medal Walka bokserska Zawodnik w przerwie walki Członkowie Zarządu Powiatu za stołem sędziowskim Członkowie Zarządu Powiatu przy podium Walka bokserska Walka bokserska na ringu Walka bokserska na ringu Starosta wręcza medal Starosta i Wicestarosta ze zwycięzcami na podium Dyrektor COS OPO w Spale wręcza medale Starosta i Wicestarosta ze zwycięzcami na podium Starosta i Wicestarosta ze zwycięzcami na podium Starosta wręcza medal Starosta wręcza medal Członkowie Zarządu Powiatu i Prezes Związku Bokserskiego Walka bokserska Upominki dla zwycięzców Starosta Dariusz Kowalczyk i Prezes Okręgowego Związku Bokserskiego w Łodzi Członkowie Zarządu Powiatu Puchary Statuetki
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności