Powiat Tomaszowski

Najlepsze życzenia z okazji Dnia Bibliotekarza i Bibliotek

Ocena 0/5

Z okazji Dnia Bibliotekarza i Bibliotek, w imieniu Władz Powiatu Tomaszowskiego Dyrektorom i wszystkim Pracownikom Bibliotek, składamy podziękowania za wkład pracy w życie kulturalne mieszkańców naszego powiatu.

            Wasza miłość do książek zaraża kolejnych czytelników, a biblioteka jest miejscem, w którym zawsze mądrze, ciekawie i z przyjemnością spędza się czas. Dzięki Waszej pracy wszyscy, którzy kochają książki i czerpią z nich wiedzę, czują się bogaci i doceniają piękno literatury.

            Życzymy poczucia spełnienia w pracy, ciekawych pomysłów oraz energii w krzewieniu kultury i promocji czytelnictwa. Oby drzwi bibliotek zawsze stały otworem dla wszystkich, którzy pragną poszerzać swoje horyzonty, a z zasobów korzystała coraz większa rzesza czytelników.

Szczęść Boże!

Przewodnicząca Rady Powiatu
Wacława Bąk

Starosta Tomaszowski
Mariusz Węgrzynowski

 Wicestarosta Tomaszowski
Leszek Ogórek

Członek Zarządu Powiatu
Elżbieta Łojszczyk

Członek Zarządu Powiatu
Michał Czechowicz

Członek Zarządu Powiatu
Marek Kubiak

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności