Powiat Tomaszowski

Uczniowie Liceum Sztuk Plastycznych na plenerze malarskim w Kazimierzu Dolnym

Ocena 0/5

W Kazimierzu Dolnym trwa plener malarski, w którym uczestniczą uczniowie Liceum Sztuk Plastycznych ZSP nr 6 w Tomaszowie Mazowieckim. Ponad dwudziestu młodych artystów ma możliwość doskonalić swój warsztat pod okiem Anny Marii Jurewicz, zwiedzając przy okazji piękny zakątek Polski.

W wyjeździe biorą udział uczniowie wszystkich klas plastycznych (od pierwszej do czwartej), dzięki czemu ci młodsi mogą uczyć się od swoich starszych koleżanek i kolegów. Plener potrwa do soboty, 8 czerwca 2024.

Na zdjęciu: uczestnicy pleneru malarskiego, który odbył się w dniach 3 – 8 czerwca 2024 roku, w Kazimierzu Dolnym,

Na zdjęciu: uczestnicy pleneru malarskiego, który odbył się w dniach 3 – 8 czerwca 2024 roku, w Kazimierzu Dolnym,

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności