Powiat Tomaszowski

Tydzień Mózgu w I LO

Ocena 0/5

Na zdjęciu: uczestnicy „Tygodnia Mózgu” w I Liceum Ogólnokształcącym im. Jarosława Dąbrowskiego w Tomaszowie Mazowieckim,

„Tydzień Mózgu w I LO” - pod takim hasłem upływały uczniom I Liceum Ogólnokształcącego im. Jarosława Dąbrowskiego w Tomaszowie Mazowieckim ostatnie dni. Każdy z nich był inny niepowtarzalny, wniósł dużo wiedzy, pasji, rozrywki, odprężenia, relaksacji i koloru. 

Nasz mózg był stymulowany logicznymi grami, łamigłówkami, wykładem na temat: „Co mózg może zrobić dla mnie, a co ja dla mózgu?”, warsztatami o wpływie energetyków na mózg młodego człowieka, odbyły się też zajęcia ruchowe pobudzające i relaksacyjne, spotkanie z psychoterapeutą no i przede wszystkim dobra zabawa oraz integracja w postaci ubioru w kolorze niebieskim, żółtym, różowym, białym, zielonym.

Na zdjęciu: uczestnicy „Tygodnia Mózgu” w I Liceum Ogólnokształcącym im. Jarosława Dąbrowskiego w Tomaszowie Mazowieckim,

Dostarczyliśmy w tym tygodniu całą gamę pozytywnych emocji. Zainteresowanie uczniów było tak duże, więc liczymy na więcej.

Na zdjęciu: uczestnicy „Tygodnia Mózgu” w I Liceum Ogólnokształcącym im. Jarosława Dąbrowskiego w Tomaszowie Mazowieckim,

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności