Powiat Tomaszowski

Spotkanie z policjantami dotyczące przestępstw z wykorzystaniem socjotechniki i techniki

Ocena 0/5

W czwartek, 18 listopada 2021 roku, w Sali konferencyjnej w Starostwie Powiatowym w Tomaszowie Mazowieckim, odbyło się spotkanie, podczas którego przedstawiciele Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie Mazowieckim, ins. Szymon Herman – Komendant Powiatowy Policji w Tomaszowie Mazowieckim i podins. Arkadiusz Knap – Naczelnik Wydziału ds. Walki z Przestępnością Gospodarczą,  poprowadzili szkolenie dotyczące przestępstw z wykorzystaniem socjotechniki i techniki.

Mariusz Węgrzynowski – Starosta Powiatu Tomaszowskiego, powitał prowadzących oraz uczestników, Leszka Ogórka – Wicestarostę Powiatu Tomaszowskiego i Marka Kubiaka – członka Zarządu Powiatu. Powitał naczelników Wydziałów Starostwa Powiatowego oraz przedstawicieli jednostek podległych Starostwu, czyli dyrektorzy tomaszowskich szkół ponadpodstawowych, dyrektorzy DPS-ów, dla których spotkanie zostało zorganizowane.  

Nadal każdy powinien być bardzo ostrożny, korzystając z internetowej bankowości. Wielu oszustów nadal sprytnie wyłudza oszczędności całego życia wielu osób. Nie należy w Internecie podawać żadnych haseł do swoich kont, żadnych osobistych PIN-ów, ponieważ wtedy oszuści uzyskują łatwy dostęp do naszych kont.

Wiele osób wie o tym, jak działają oszuści, wcześniej uczestniczyli w spotkaniach z policjantami, a nadal wierzą w to, co usłyszą w słuchawce telefonu i robią to, co im oszuści i złodzieje polecają.

Galeria zdjęć

1policja3 1policja4 1policja5 1policja7 1policja8
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności