Powiat Tomaszowski

Spotkanie z Dowódcą 25 Brygady Kawalerii Powietrznej

Ocena 0/5

15 marca 2022 r. Starosta Mariusz Węgrzynowski spotkał się z Dowódcą 25 Brygady Kawalerii Powietrznej płk. dr. inż. Mariuszem Pawlukiem. W spotkaniu wzięły udział również Członek Zarządu Powiatu Elżbieta Łojszczyk oraz Dyrektor Zarządu Dróg Powiatowych Elżbieta Rudzka.

Współpraca Władz Samorządowych Powiatu Tomaszowskiego z 25 Brygadą Kawalerii Powietrznej jest niezwykle istotna dla bezpieczeństwa mieszkańców powiatu. Starosta podziękował Dowódcy za   wszelką pomoc w sytuacjach kryzysowych, w tym związanych ze stanem pandemii oraz wsparciem dla uchodźców z Ukrainy.

Dowódca poruszył również ważną kwestię związaną z bezpieczeństwem zarówno pieszych, jak i kierowców na drodze powiatowej na wysokości jednostki wojskowej.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności