Powiat Tomaszowski

Spotkanie Wielkanocne w Polskim Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów

Ocena 0/5

W środę, 9 kwietnia 2025 roku, w sali Deko Smaku w Tomaszowie Mazowieckim odbyło się spotkanie wielkanocne uczestników Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów Oddziału Rejonowego w Tomaszowie Mazowieckim.

Powiat Tomaszowski reprezentowali: Wicestarosta - Włodzimierz Justyna oraz Członek Zarządu - Michał Czechowicz, którzy złożyli wszystkim obecnym serdeczne życzenia z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych.  

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności