Rekolekcje dla uczniów szkół ponadpodstawowych
Od 14 do 16 marca 2022 roku w Sanktuarium św. Antoniego w Tomaszowie Mazowieckim, trwały rekolekcje dla uczniów szkół ponadpodstawowych. Rekolekcje poprowadził ojciec Jacek – redemptorysta z Krakowa, któremu towarzyszyła młodzież.
Rekolekcje uświetnił zespół ewangelizacyjny muzyczny Syjon z Bełchatowa. Ostatnia msza święta rekolekcji odprawiona została w środę, 16 marca. W mszy uczestniczyli przedstawiciele Władz Powiatowych: Mariusz Węgrzynowski – Starosta Powiatu Tomaszowskiego, Elżbieta Łojszczyk – członek Zarządu Powiatu Tomaszowskiego i Beata Stańczyk – Wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej Tomaszowa Mazowieckiego i Naczelnik Wydziału Oświaty i Sportu Starostwa Powiatowego w Tomaszowie Mazowieckim.
Ksiądz Sławomir Klich – proboszcz Sanktuarium podziękował Starostwu Powiatowemu za pomoc i wsparcie materialne dzieła.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!