Powiat Tomaszowski

Rekolekcje dla uczniów szkół ponadpodstawowych

Ocena 0/5

Od 14 do 16 marca 2022 roku w Sanktuarium św. Antoniego w Tomaszowie Mazowieckim, trwały rekolekcje dla uczniów szkół ponadpodstawowych. Rekolekcje poprowadził ojciec Jacek – redemptorysta z Krakowa, któremu towarzyszyła młodzież.

Rekolekcje uświetnił zespół ewangelizacyjny muzyczny Syjon z Bełchatowa. Ostatnia msza święta rekolekcji odprawiona została w środę, 16 marca. W mszy uczestniczyli przedstawiciele Władz Powiatowych: Mariusz Węgrzynowski – Starosta Powiatu Tomaszowskiego, Elżbieta Łojszczyk – członek Zarządu Powiatu Tomaszowskiego i Beata Stańczyk – Wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej Tomaszowa Mazowieckiego i Naczelnik Wydziału Oświaty i Sportu Starostwa Powiatowego w  Tomaszowie Mazowieckim.

Ksiądz Sławomir Klich – proboszcz Sanktuarium podziękował Starostwu Powiatowemu za pomoc i wsparcie materialne dzieła.

Galeria zdjęć

1bb1 1c58 1d38 1e33 1f26 1g19 1h16 1i11 5765-akt
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności