Powiat Tomaszowski

Podsumowanie projektu realizowanego przez Stowarzyszenie „Nadzieja” - „Międzypokoleniowy koncert słowno-muzyczny z Marią Konopnicką"

Ocena 0/5

 

W piątek, 2 grudnia 2022 roku, na scenie w Powiatowym Centrum Animacji Społecznej w Tomaszowie Mazowieckim, odbyło się podsumowanie projektu realizowanego przez Stowarzyszenie „Nadzieja” - „Międzypokoleniowy koncert słowno-muzyczny z Marią Konopnicką"

 

W imieniu Mariusza Węgrzynowskiego – Starosty Powiatu Tomaszowskiego, w uroczystości udział wzięła Elżbieta Łojszczyk – członek Zarządu Powiatu Tomaszowskiego.

 Na zdjęciu: uczestnicy podsumowania projektu realizowanego przez Stowarzyszenie „Nadzieja” - „Międzypokoleniowy koncert słowno-muzyczny z Marią Konopnicką", które odbyło się w piątek, 2 grudnia 2022 roku, na scenie w Powiatowym Centrum Animacji Społecznej w Tomaszowie Mazowieckim,

W koncercie finałowym wystąpili: Barbara Wujcik, Jadwiga Kobus, Edyta Pająk, Bożena Pająk, Michalina Bartyzel, Halina Dobrzyńska, Elżbieta Stańczyk, Barbara Świderska, Teresa Głuch, Barbara Dajtrowska, Agnieszka Wieczorek, Łucja Zając, Joanna Dziedzic, Nikola Wołczyk, Alicja Kuklińska, Natalia Biniek, Joanna Rejbicz, Zofia Jędrzejewska, Maja Ludwiczak, Wojciech Ludwiczak, Pola Jaworska, Dominika Kwiatkowska, Agata Sobczak, Ola Krzyżańska, Monika Ludwiczak, Kamila Dziedzianowicz, Maria Kosior, Weronika Bąk, Zuzanna Ignasiak oraz Konrad Ignasiak.

Na zdjęciu: uczestnicy podsumowania projektu realizowanego przez Stowarzyszenie „Nadzieja” - „Międzypokoleniowy koncert słowno-muzyczny z Marią Konopnicką", które odbyło się w piątek, 2 grudnia 2022 roku, na scenie w Powiatowym Centrum Animacji Społecznej w Tomaszowie Mazowieckim,

 

Na zdjęciu: uczestnicy podsumowania projektu realizowanego przez Stowarzyszenie „Nadzieja” - „Międzypokoleniowy koncert słowno-muzyczny z Marią Konopnicką", które odbyło się w piątek, 2 grudnia 2022 roku, na scenie w Powiatowym Centrum Animacji Społecznej w Tomaszowie Mazowieckim,

 

Na zdjęciu: uczestnicy podsumowania projektu realizowanego przez Stowarzyszenie „Nadzieja” - „Międzypokoleniowy koncert słowno-muzyczny z Marią Konopnicką", które odbyło się w piątek, 2 grudnia 2022 roku, na scenie w Powiatowym Centrum Animacji Społecznej w Tomaszowie Mazowieckim,

 

Na zdjęciu: uczestnicy podsumowania projektu realizowanego przez Stowarzyszenie „Nadzieja” - „Międzypokoleniowy koncert słowno-muzyczny z Marią Konopnicką", które odbyło się w piątek, 2 grudnia 2022 roku, na scenie w Powiatowym Centrum Animacji Społecznej w Tomaszowie Mazowieckim,

 

Na zdjęciu: uczestnicy podsumowania projektu realizowanego przez Stowarzyszenie „Nadzieja” - „Międzypokoleniowy koncert słowno-muzyczny z Marią Konopnicką", które odbyło się w piątek, 2 grudnia 2022 roku, na scenie w Powiatowym Centrum Animacji Społecznej w Tomaszowie Mazowieckim,

 

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności