Powiat Tomaszowski

Osiecka w Arbuzowej Kawiarni

Ocena 0/5

Na zdjęciu: uczestnicy koncertu piosenek Agnieszki Osieckiej, który odbył się  27 listopada 2025 r., w hali sportowej II Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Żeromskiego w Tomaszowie Mazowieckim.

W wieczór poprzedzający Święto Patrona Szkoły, 27 listopada 2025 r., w hali sportowej II Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Żeromskiego, odbył się koncert piosenek Agnieszki Osieckiej.

W koncercie wystąpili uczniowie i pracownicy II LO: p. Monika Ludwiczak, Maja Ludwiczak, Zofia Łuczkowska, Zofia Legierska, Natalia Marmur, Hanna Biegun, Maria Mucha, Dominika Kwiatkowska, Julia Szulc, Alicja Witko, Ignacy Koniuszaniec, p. Adam Bieganowski, scenariusz Filip Welfle, prowadzenie Sandra Wiśniewska. Nad całością czuwał p. Piotr Wasilewski.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności