Powiat Tomaszowski

Stypendia Marszałka Województwa Łódzkiego dla uczniów II LO

Ocena 0/5

Marszałek Województwa Łódzkiego już po raz osiemnasty nagrodził uczniów i studentów z regionu łódzkiego za znaczące osiągnięcia na polu nauki przyznając im jednorazowe stypendia naukowe.

Miło jest nam poinformować, że w gronie wyróżnionych znaleźli się uczniowie II LO:

Anna Wiśniewska – klasa IV men

Adam Zając – klasa IV men

Marcel Sowiński – klasa III hd.

Na zdjęciu: uczniowie z II Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Żeromskiego w Tomaszowie Mazowieckim, nagrodzeni stypendium Marszałka Województwa Łódzkiego,

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności